FBSHS0805-222-201R
Extended
Manufacturer
KOHERelec
MFR.Part #
FBSHS0805-222-201R
JLCPCB Part #
C2922541
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 2.2kΩ@100MHz 200mA 600mΩ ±25% 0805 Ferrite Beads ROHS