MDE0650-1R0M
MFR.Part #
MDE0650-1R0M
JLCPCB Part #
C2875733
Package
SMD,7x6.6mm
Description
12A 16A 1uH 6.6mΩ ±20% SMD,7x6.6mm Power Inductors ROHS