NRSE8040-1R5N
MFR.Part #
NRSE8040-1R5N
JLCPCB Part #
C2903095
Package
SMD,8x8mm
Description
1.5uH 10mΩ 5.65A 8.15A Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS