FBA0402-102-251R
Extended
Manufacturer
KOHERelec
MFR.Part #
FBA0402-102-251R
JLCPCB Part #
C50275321
Package
0402
Description
-55℃~+150℃ 1.25Ω 1kΩ@100MHz 250mA ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS