WK73S3ATTE7R32F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
WK73S3ATTE7R32F
JLCPCB Part #
C3987153
Package
1225
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 7.32Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS