RN73R1JTTD8251F100
MFR.Part #
RN73R1JTTD8251F100
JLCPCB Part #
C2496775
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 8.25kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS