3430A3F8R2TDF
MFR.Part #
3430A3F8R2TDF
JLCPCB Part #
C7180236
Description
-55℃~+155℃ 3W 8.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS