RN73H2ETTD4481C10
MFR.Part #
RN73H2ETTD4481C10
JLCPCB Part #
C4156455
Description
250mW 4.48kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS