WK73S3ATTE4R32F
MFR.Part #
WK73S3ATTE4R32F
JLCPCB Part #
C3999338
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 4.32Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS