RK73H2BTTD43R0F
MFR.Part #
RK73H2BTTD43R0F
JLCPCB Part #
C514940
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 43Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS