WK73S3ATTE3R57F
MFR.Part #
WK73S3ATTE3R57F
JLCPCB Part #
C3936154
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 3.57Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS