HV73V2BTTD3244F
MFR.Part #
HV73V2BTTD3244F
JLCPCB Part #
C4264293
Description
-55℃~+155℃ 3.24MΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS