RN731ETTP4271F25
MFR.Part #
RN731ETTP4271F25
JLCPCB Part #
C4238456
Description
-55℃~+155℃ 4.27kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS