WK73S3ATTER357F
MFR.Part #
WK73S3ATTER357F
JLCPCB Part #
C4323263
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 357mΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS