WK73S3ATTE22L0F
MFR.Part #
WK73S3ATTE22L0F
JLCPCB Part #
C3948329
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 22mΩ Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS