RN73R1JTTD1691D50
MFR.Part #
RN73R1JTTD1691D50
JLCPCB Part #
C4229561
Description
-55℃~+155℃ 1.69kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS