RN732BTTD81R6F25
MFR.Part #
RN732BTTD81R6F25
JLCPCB Part #
C4269704
Description
-55℃~+155℃ 125mW 81.6Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS