RK73B1HTTC124J
MFR.Part #
RK73B1HTTC124J
JLCPCB Part #
C307065
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS