SG73S2ATTD5623D
MFR.Part #
SG73S2ATTD5623D
JLCPCB Part #
C4022373
Description
-55℃~+155℃ 250mW 562kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS