WK73S2JTTE3R60F
MFR.Part #
WK73S2JTTE3R60F
JLCPCB Part #
C3969857
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS