RN732ATTD2321F25
MFR.Part #
RN732ATTD2321F25
JLCPCB Part #
C3972888
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.32kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS