SG73G1JTTD2742D
MFR.Part #
SG73G1JTTD2742D
JLCPCB Part #
C5750161
Description
-55℃~+155℃ 27.4kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS