HV73V2ATTD3604F
MFR.Part #
HV73V2ATTD3604F
JLCPCB Part #
C4237698
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.6MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS