RN73R1JTTD3830F10
MFR.Part #
RN73R1JTTD3830F10
JLCPCB Part #
C4201656
Description
-55℃~+155℃ 100mW 383Ω Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS