AA1218FK-071R78L
MFR.Part #
AA1218FK-071R78L
JLCPCB Part #
C1703404
Description
-55℃~+155℃ 1.78Ω 1W 75V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS