WK73S2HTTE3R16F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
WK73S2HTTE3R16F
JLCPCB Part #
C3931633
Package
1020
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.16Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS