RK73H2HTTE3R16F
MFR.Part #
RK73H2HTTE3R16F
JLCPCB Part #
C2581312
Description
-55℃~+155℃ 3.16Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS