WK73R2JTTE243J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
WK73R2JTTE243J
JLCPCB Part #
C4139259
Package
SMD,4.6x3.1mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 24kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD,4.6x3.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS