3430H2F27RTDF
MFR.Part #
3430H2F27RTDF
JLCPCB Part #
C6084139
Description
-55℃~+155℃ 27Ω 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS