RN73H1JTTD7770B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD7770B10
JLCPCB Part #
C3971547
Description
-55℃~+155℃ 100mW 777Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS