AC1020FK-073R9L
MFR.Part #
AC1020FK-073R9L
JLCPCB Part #
C20143119
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS