WK73S2HTTE33LJ
MFR.Part #
WK73S2HTTE33LJ
JLCPCB Part #
C3999511
Description
-55℃~+155℃ 1W 33mΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS