RN731JTTD2551D25
MFR.Part #
RN731JTTD2551D25
JLCPCB Part #
C6195244
Description
-55℃~+155℃ 2.55kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS