RN73H2ETTD1893B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD1893B50
JLCPCB Part #
C4031690
Description
-55℃~+155℃ 189kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS