SG73P2ERTTD9761D
MFR.Part #
SG73P2ERTTD9761D
JLCPCB Part #
C6295642
Description
-55℃~+155℃ 750mW 9.76kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS