WK73S2HTTE13LJ
MFR.Part #
WK73S2HTTE13LJ
JLCPCB Part #
C4288250
Package
1020
Description
-55℃~+155℃ 13mΩ 1W Thick Film Resistor ±5% ±800ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS