WG732HTTE102K
MFR.Part #
WG732HTTE102K
JLCPCB Part #
C4026143
Package
1020
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 1kΩ Thick Film Resistor ±10% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS