WK73S2BTTDR732F
MFR.Part #
WK73S2BTTDR732F
JLCPCB Part #
C6326394
Package
0612
Description
-55℃~+155℃ 732mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS