RN73H1JTTD3442C10
MFR.Part #
RN73H1JTTD3442C10
JLCPCB Part #
C3969026
Description
100mW 34.4kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS