SG73P2BTTD1432D
MFR.Part #
SG73P2BTTD1432D
JLCPCB Part #
C4082918
Description
-55℃~+155℃ 14.3kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS