WK73S2BTTD7R32F
MFR.Part #
WK73S2BTTD7R32F
JLCPCB Part #
C6925686
Description
-55℃~+155℃ 7.32Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS