SG73P2ATTD4643F
MFR.Part #
SG73P2ATTD4643F
JLCPCB Part #
C4120702
Description
-55℃~+155℃ 250mW 464kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS