RK73G1ETTP3092F
MFR.Part #
RK73G1ETTP3092F
JLCPCB Part #
C2582118
Description
-55℃~+155℃ 100mW 30.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS