WK73R3ATTE820J
MFR.Part #
WK73R3ATTE820J
JLCPCB Part #
C340338
Package
1225
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 200V 82Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS