RK73H2HTTE84R5F
MFR.Part #
RK73H2HTTE84R5F
JLCPCB Part #
C2581009
Description
-55℃~+155℃ 750mW 84.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS