RN73H2BTTD8202C25
MFR.Part #
RN73H2BTTD8202C25
JLCPCB Part #
C4190326
Description
250mW 82kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS