3430A3F9R1TDF
MFR.Part #
3430A3F9R1TDF
JLCPCB Part #
C5501882
Description
-55℃~+155℃ 3W 9.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS