WK73R3ATTE4023F
MFR.Part #
WK73R3ATTE4023F
JLCPCB Part #
C4018125
Package
SMD,6.4x3.1mm
Description
-55℃~+155℃ 2W 402kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ SMD,6.4x3.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS