HV73V2BTTD305G
MFR.Part #
HV73V2BTTD305G
JLCPCB Part #
C4335270
Description
-55℃~+155℃ 333mW 3MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS