HV732BRTTD114G
MFR.Part #
HV732BRTTD114G
JLCPCB Part #
C6637852
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS